שירותים

ארגז הכלים שאני מביא איתי

שיווק דיגיטלי הוא עולם עשיר שלא מפסיק להתפתח. באופן אישי, אני מוצא את התחום מרתק ולא מפסיק ללמוד ולחקור אותו. עם השנים שיכללתי את היכולות שלי וכיום אני מתמחה בכמה שירותים ופתרונות שיכולים להזניק את העסק שלך ולשמור עליו מפני צרות מיותרות:

כשהגולשים מחפשים את העסק שלך במנועי חיפוש, חשוב להופיע בתוצאות הראשונות, ולא בעמוד התשיעי… איך עושים את זה? טוב ששאלת! – מחקרים מקיפים של מילות מפתח, אופטימיזציה של תוכן איכותי, בניית קישורים ו…לחש קסמים שרק אני יודע. נשמע מעניין?

הסבר מפורט מחכה לך  בלחיצה כאן

רוצה לחזק את הקידום האורגני ולהוסיף לו קמפיין של מודעות קצרות ואפקטיביות המופיעות בעמודי התוצאות של גוגל, כך שניתן להקליק עליהן ולהגיע ישירות אליך?

אם זה נשמע לך רעיון טוב, הסבר מפורט  מחכה לך כאן

הרשת החברתית הגדולה והמצליחה בעולם מאפשרת יצירת קמפיינים ממוקדים בתקציבים צנועים, אז למה לא לנצל את ההזדמנות לקדם את העסק גם שם וגם בקידום אורגני?!

כדי להבין אם זה מתאים לך,  אפשר ללחוץ כאן

למה דווקא לעורכי דין? כי חוץ ממומחיות לשיווק דיגיטלי, יש לי השכלה וניסיון משפטיים. אני מכיר מצוין את כל הרגולציות, החוקים והשורות הכי קטנות שמהן הם מורכבים, כך שהלקוחות שלי יכולים להיות בטוחים שאקפיץ אותך לראש התוצאות בגוגל ואקפיץ להם את הקריירה.

עוד על השירות לעו"ד בלחיצה כאן

אם העסק הוא חלק גדול מהחיים שלך, חשוב להשקיע באתר שמתאים לאופי ולסגנון שלך בהיבט העיצובי, שיהיו לו יסודות חזקים (תבניות וורדפרס), התאמה למובייל ומבנה שמתאים לקידום בגוגל.

כאן אני מסביר בהרחבה  על בניית אתרים

השמצות, ביקורות וכתבות שליליות עליך ועל העסק שלך בעמודים הראשונים של מנועי החיפוש יכולות לגרום לנזק אדיר. הבשורות הטובות הן שזה הפיך! ניתן לדחוק את הפרסומים השליליים מהעמודים הראשונים.

רוצה להבין איך?  הסבר מפורט מחכה לך כאן

מטרת התקנון היא להמעיט ככל הניתן את החשיפה להפרות סעיפי חוק באתר האינטרנט, בין היתר לפי: חוק הגנת הצרכן, חוק זכויות יוצרים, חוק עוולות מסחריות, חוק החוזים, חוק איסור לשון הרע, חוק עשיית עושר ולא במשפט, חוק הגנת הפרטיות, פקודת הנזיקין ועוד רשימת חוקים ודינים נוספים. נשמע לך כמו סינית?

זה בסדר, יש לי הסמכה משפטית.  למידע נוסף

חשוב להגן על העסק שלך ועל עצמך!
מדיניות פרטיות מסדירה את הנושאים הבאים:

א) איסוף מידע 
ב) שימוש ומסירת מידע
ג)  קוקיז (עוגיות) וצד שלישי 
ד)  אבטחת מידע

רוצה לישון בשקט, בידיעה שהכל חוקי ומכוסה כמו שצריך? אני פה בדיוק בשביל זה.

להסבר נוסף על מדיניות פרטיות

במידה ונאסף באתר שלך מידע אישי של אנשים פרטיים (למשל שמות וכתובות שנאספו לטובת שליחת מיילים וניוזלטרים) חייבים לבדוק שהאיסוף נעשה על פי חוק ולרשום את המידע שיש ברשותך. ניהול לקוי או שימוש במאגר המידע בלי שנרשם, מהווה עבירה פלילית שדינה מאסר שנה וקנס מנהלי. אין מצב שאתן לזה לקרות ללקוחות שלי!

לכל המידע בנושא רישום מאגרי מידע

אני מוכן לפרויקט חדש ונראה לי שזה הולך להיות

הפרויקט שלך!

רק כמה פרטים קטנים, כדי שאוכל לחזור אליך ASAP ונתחיל לעבוד

 אפשר לשוחח על הפרוייקט גם בטלפון 054-4567-534

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש והפרטיות באתר